Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több éve orrsövény ferdüléssel...

Több éve orrsövény ferdüléssel küzködök. Van olyan orrcsepp vagy spré ami ezt az egészet megszűntettheti?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál vele meg is lett nézetve, aztán felírt valamilyen tengervízes sprét ami semmit nem használt!

Fújtam csak, vártam és nem hogy tisztult volna még rosszabb lett.

Jelenleg ott tartok, hogy havonta elfogy 10ml rhino spray plus.

Most látom hogy van ez a Nasivin, ezt még nem próbáltam...

De ha van más olyan reális opció, azt is szívesen meghallgatnám.



#orrcsepp #kezelésmegoldás
2023. febr. 7. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha váltasz akk ne a nasivinre, hanem a xilomarere válts. Én azzal több éve függő vagyok de csak esténként 1-et fújok (és ezt sikerült ár évek óta így szinten tartanom). A nasivint 1x próbáltam de még be is vérzett tőle az orrom.
2023. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél orrcseppfüggő, nem szabad az orrcseppet folyamatosan használni! Nem tudod majd abbahagyni, és nem is használ. Orrsövényferdülést műtetni kell.
2023. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Orrsövényferdülés nem szűnik csak úgy meg semmitől, nem is értem miért kaptál erre sprayt meg cseppet... ezt műtéttel szokták helyrehozni.
2023. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A spray azt tudja csak tenni, hogy az orrnyálkahártyát összehúzza, ettől javilhat, de nem szünteti meg.
2023. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2023. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ezzel a linkel sokra mentem, ezt éddig is tudtam
2023. febr. 7. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Ezek azt hiszik itt hogy viccből fújkodja az ember az orrsprayt. Elárulom a kormány olyat csinált hogy megszűnt a tbm. Én ha akarnék se tudnék orvoshoz menni. Szóval maradnak a házi, vagy recept nélküli meg oldások.
2023. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
7. Arról nem a kormány tehet, hogy te nem fizeted a TB-det és munkahelyed sincs. Mert ezért szűnt meg nem a kormány miatt!!
2023. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy 15 éve nem dolgozok. Még a Gyurcsány idejébe se volt olyan hogy nem láttak volna el. A múltkor meg elküldtek azzal a címszóval hogy nem adnak beutalót (szívprobléma miatt) és felírtak egy augmentint. Vicc ez a kormány.
2023. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A Gyurcsánynál 2012 körül volt vizitdíj de nem reklamáltak a tb miatt.
2023. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!