Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éles derékfajdalmat mi okozhatja?

Éles derékfajdalmat mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Fekudtem az ágyon es fel voltam huzva a lábaim, ereztem, hogy valami nem jo, mintha becsipodott volna a derekam, mintha a testhelyzet nem lett volna jó, de mar alig birtam felülni, bizonyos mozdulatokra azota éles fajdalmam van jobb oldalt a derekamban csak egy ponton. Nem olyan eros, elviselheto. Mozgasszervi eredetűnek érzem, de lehet, hogy valami komolyabb (pl vese)?

23 éves vagyok es sose volt meg hasonló panaszom.


2023. febr. 8. 08:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Alhasi gorcseim is vannak tegnap ota, de ezt betudtam annak, hogy stresszes napjaim voltak, maskor is volt mar ilyen. Nem erzem, hogy lenne osszefugges, de kitudja..
2023. febr. 8. 08:41
 2/3 A kérdező kommentje:
A fajdalom jaras közben fokozódik, amikor a jobb labam emelem, sőt ülve, fekve nem is faj.
2023. febr. 8. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Irány az orvos. Akár vesekő is lehet.
2023. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!