Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlfűthettem a lakást, majd...

Túlfűthettem a lakást, majd elaludtam, ez okozhat olyat mintha lázasnak érezném magam?

Figyelt kérdés
Jó a közérzetem, minden rendben van, de mégis lázasnak éreztem magam. Szellőztettem, ettem egy jégkrémet, levettem a fűtést és most jobban érzem magam. Sajnos nincs lázmérő ott ahol vagyok. Vettem be egy lázcsillapítót miután felkeltem. Szóval a túlfűtött lakás okozhat ilyet vagy ez láz lehetett?

2023. febr. 11. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlfűtött lakás. Az ember nem viseli jól a nagy meleget.
2023. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nem tudjuk csak te érezted vagy valóban lázas voltál, de maga a meleg ilyet nem okoz, max izzadsz marhára, a láznak vannak egyéb tünetei is.
2023. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat. Maradandó kárododás nem lesz belőle. Esetleg akkor, ha meglátod a gázszámlát.
2023. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 johny85 ***** válasza:
o2 hiány az bármire képes
2023. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam okoz a túlfűtött helyen tartózkodás lázhpz hasonló érzést.
2023. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már elég erősen megy a hasam is, illetve hőemelkedésem is volt mert szereztem lázmérőt azóta, de az biztos, hogy a túlfűtött lakás is rátett egy lapáttal a lázérzetemre.
2023. febr. 13. 17:45
 7/7 anonim válasza:
valószinuleg a lakás
2023. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!