Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyirokcsomót ha kitapintom,...

Nyirokcsomót ha kitapintom, akkor az meg van duzzadva?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem, nem orvosi tanácsért jöttem. Csak hipohonder vagyok, és túl reagálok ilyenkor dolgokat!

Szóval a jobb hónaljban egyik mosakodáskor kezdtem el érezni egy mikro csomót. Mikor megnyomkodtam, éreztem nyirokcsomó, elmozdul a helyéről, és picike. Amiket itt olvastam mindenki nagy duzzanatról írt. Nekem nincs nagy, de ha odanyulok, akkor kb max 1 cm-es picikét érzek.

Voltam 3 hete nőgyógyásznál, ő át tapogatta a cicim, mindent rendben talált. Ez a nyirokcsomó utána jött elő. Elkezdtem használni egy új parfümöt, amitöl a mellkasom tiszta miteszeres lett, ilyen smirglis lett az egész.

Lehet ettől a parfümtől a nyirokcsomó?

(3 napja nem fújom ezt a parfümöt, és a miteszerek már nagyrészt eltűntek)


Háziorvos látott, azt mondta hogy ez egy babszemnyi nyirokcsomó, jól mozgatható, jóindulatú.


Tudom, higgyek az orvosnak, de azért nekünk nőknek ha valami van a mellünknél, meg tud ijeszteni.

Uh-ra elmegyek azért, még ha a háziorvos szerint nem fontos egyenlőre.


Szóval, más is volt hogy tapintott ki nyirokcsomót ilyen helyen? Ez lehet teljesen normális csak valamitől érezhető?



2023. febr. 13. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az új parfümtől, ha más gondot is okozott. Állj le vele, és nézd meg, javul-e.
2023. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, most kezdett el 3 nap utàn a miteszerek is eltűnni.

Köszönöm:)

2023. febr. 13. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!