Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik szomszédom füvezik...

Az egyik szomszédom füvezik és zavar a fű szaga mikor szívja és kisgyerekem re milyen hatással lehet ha érzi ezt a szagot, ezért amúgy lehet rendőri intézkedést indítani ha valaki füvezik mivel ez illegális és zavaró is?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben próbáld megbeszélni a dolgot a szomszédoddal, nem kell egyből a hatósághoz fordulni. Mond meg neki, hogy téged zavar a szaga, oldja meg valahol máshol ahol te nem érzed. Önmagában az, hogy érzed a szagot még nem fog semmilyen hatást kiváltani, ahhoz zárt térben kéne szívnia melletted. Emiatt nem kell aggódnod, messze nem olyan káros mint a dohányfüst. Ettől függetlenül érthető, hogy zavar, nem vagy köteles szagolni a szomszéd füstjét. Biztos, hogy meg tudod beszélni vele, mert neki sem hiányzik, hogy bajba kerüljön miatta. Én egyszer szóltam a fű miatt egy szomszédomnak, csak annyit mondtam neki, hogy “nem lehetne ezt egy kicsit diszkrétebben csinálni?” Soha többé nem éreztem felőlük fűszagot.
2023. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érdemes vele foglalkozni. Egyrész Magyarországon legális 0,2% thc tartalmú kender fogyasztása, és ha feljelentést teszel, úgy hogy nem üti meg a Kender a thc arányt még te ütödd meg a bokád rágalomért... vagy pusztán "rosszindulatú feljelentésért"
2023. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Cibbonyországban nem lehet füvet szerezni,mert nincs fű Cibbonyországban.
2023. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
Normális liberális országban legalizálvavan
2023. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%
11-es válasza a legjobb. Ehhez hozzátartozik, hogy a füvesek azért "kezesebb bárányok", mint egy átlag c típusú ordibálós, hangosan zenét halgató egyed :D Amit csinálnak az nem árt senkinek (max maguknak, de az minenkinek a szíve joga), viszont a rendőrséggel ténylegesen ártani tudsz neki - elég ha fenyegetőzöl, meg fogja oldani hogy ne érezd.
2023. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!