Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aksolinra lehet inni?

Aksolinra lehet inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok reggel vettem be az utolso aksolin antibiotikumot, viszont ma hivatalos vagyok szülinapra is meg farsangra is, lehet erre innom vajon vagy sem?

2023. febr. 18. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Este már nyugodtan ihatsz.
2023. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha az utolsót vetted be és már nem áll fent a betegség amire kaptad, akkor lehet.

Ha nem tervezel nagy dorbézolást csak mértékkel iszol simán lehet este már innod alkoholt.

2023. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, mért van a gyakorizók körében annyira elterjedve, hogy antibiotikumra nem lehet alkoholt inni! Semmi köze a kettőnek egymáshoz, semmilyen ilyen tiltás nincs! Szerintetek ha lenne ilyen, akkor pont arra az egy mondatra sajnálnák a festéket a betegtájékoztatóban?
2023. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
#3: Az sincs benne, hogy ne egyél mérget. Az alkoholt közismert, hogy nem szabad gyógyszerrel kombinálni. Nemcsak azért, mert a kettő együtt bajt okozhat, hanem mert gyógyszert a betegek szednek, akik eleve le vannak gyengülve és semmi szükségük az alkohol okozta extra megterhelésre.
2023. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Te most abban ringatod magad, hogy hú de frappáns vicceset mondtál, holott a legkevésbé se értelmes a válaszod: mérget semmivel nem eszünk, nemcsak gyógyszerrel, tehát nem kell leírni. A macskát se tesszük a mikróba, az sincs beleírva a betegtájékoztatóba, mert nem oda tartozik. Az alkoholról nem közismert, hogy nem szabad gyógyszerrel kombinálni, hanem közkeletű tévhit. Valójában csak bizonyos gyógyszerekkel nem szabad kombinálni: nyugtatókkal, altatókkal, pszichiátriai szerekkel. Garantáltan megtalálod EZEK betegtájékoztatójában! Az utolsó mondatodra pedig: egy-két pohár étkezést kísérő alkohol nem okoz semmilyen megterhelést, a nagyivás okozta megterhelés pedig egészségesnek pont úgy árt, mint betegnek.
2023. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden alkoholista így kezdi, hogy egy pohár nem árt meg, stb. Engem nem fogsz meggyőzni, te meg úgy rombolod magad, ahogy akarod. Az alkohol nem feltétele a jó hangulatnak, felesleges úgy beállítani, mintha veszítene valamit az, akinek jobb lenne most egy kis baracklé a betegsége és a gyógyszerszedése okán.
2023. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az alkoholról alkotott véleményünknek semmi köze a kérdésre adott helyes válaszhoz. Senki nem állított be semmit semminek. Én aztán a legkevésbé se rombolom magam, mert még a konyakos meggyet se szeretem.
2023. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vizet iszol és bort prédikálsz? Biztos mindig te vezetsz. 😏
2023. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Engedd már el ezt a szánalmas keresztes harcodat öreg, te hordasz össze minimum erősen félrevezető dolgokat folyamatosan, nulla tudással, színtisztán indulatvezérelt majom üzemmódban.
2023. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!