Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barna folt a körmön mikor...

Barna folt a körmön mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A múlt hétvégén volt egy iskolai bál, és kicsit szorosabb, kényelmetlen cipőt viseltem. A bal lábamon a nagyujjamon lévő körmöm a héten végig eléggé fájt ha cipőt viseltem, de nem néztem meg közelebbről, ma viszont igen, és észrevettem rajta egy halványabb barna foltot. Az interneten utánanéztem, és azt olvastam, hogy ilyenkor a köröm idővel le fog esni. Viszont azt nem tudom, hogy mennyi időbe telik ez, és ha tényleg le fog esni, akkor a gyógyulás mennyi idő. Május végére tervben van egy hosszabb túra (5 napig, napi 30-40 km.) és aggódom, hogy ez majd befolyásolni fogja a dolgot, mivel emiatt tényleg nehéz kicsit a hosszabb távú séta, mert a végére már nem bírok szinte állni sem. Mit gondoltok, a helyzet megjavulhat májusra?
2023. febr. 18. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan cipőt hordjál ami kényelmes .Ez a köröm majd szépen le nő.
2023. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!