Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Széklet vizsgálatra, hogy...

Széklet vizsgálatra, hogy tudok mintát leadni AZ ÁNTSZnek? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sopronban élek, van hivatalos kis dobozkám, kis kartondobozos tárolóval, ami cimezhető postai úton.

22 éves vagyok, viszont annyira szégyellem leadni, főleg, hogy a dobozra rá is van írva piros betűkkel, hogy mi van benne és egyszerűen nincs gyomrom, sem bátorságom így végig állni a sort majd a pultban oda adni a postás hölgynek, hogy tessék!


Van valami más megoldás? Kórházakban nincs lehetőség leadni, hogy küldjék fel Győrbe? Vagy gyűjtő pontok?

Köszönöm a segítséget!!!!



2023. febr. 28. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Becsomagolod és úgy adod fel, ha ennyire zavar.
2023. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Odamész, aztán kakilsz nekik egyet.
2023. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar:

- megkérhetsz mást, akit nem zavar, és megbízol benne.

- megkeresed a helyileg kisebb ANTSZ labort személyesen, és leadod ott, majd ők tovább küldik.

- erőt veszel magadon, és feladod postán, ha már lehet ilyen szolgáltatást igénybe venni. HIDD EL a postán, amennyiben előírtak szerint van lezárva, becsomagolva, SENKIT NEM FOG ÉRDEKELNI! Csak mondom.

Annak idején számtalan gyerekét adtam fel, amikor a gyerekotthonban járvány volt, sőt a sajátomat is, hiszen én is ott voltam ápolóként a fertőző környezetben. Adtam fel postán is - a sajátom, amikor nem mehettem vele messzire -, a kutyát sem érdekelte, csak az, hogy rendesen le legyen a doboza zárva.

2023. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a postán sorszámot kell húzni, nem csomaggal a kezedben állod végig a sort, hanem félreállva, a doboz egy táskában. Odamész az ablakhoz ha sorra kerülsz, előveszed a csomagot, feladod. Hidd el, a postás már látott olyat eleget.
2023. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!