Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvási paralizisek de csak...

Alvási paralizisek de csak otthon. Mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

Már évek óta van kB 2 havonta egy éjszaka amikor alvási paralizis szerű epizódjaim vannak amint elalszom azonnal. Az érdekes dolog hogy csak otthon koliban vagy amikor másnál alszom soha.

Mi lehet egy ilyen dolog mögött?



2023. márc. 4. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem a kérdésedre nincs jó válasz..nem is tudom.

Én is ebben szenvedek.

Vannak epizódjaim. Amikor olyan időszakomat élem, hogy stresszesebb vagyok, vagy nyugtalan a lelkem, hajlamosabb vagyok rá.

Én keresztény vagyok, hiszek jóban és a gonoszban.

Én az egészet úgy fogom fel, hogy a sátán játéka.

Persze előfordul el nem keresztényekkel is. Ennek ellenére én ennek tudom be. Olyanokat látok, hogy beszélni is rossz róla. Különböző rossz alakokat, lényeket. 2x meg amyumat láttam pl ahogy fut felém és rámugrik és folytogat.

Tavalyelőtt mentem nyáron vakációzni a rokonokhoz. Ott nem fodult velem elő. Nagybátyám pap beszéltem neki erről imádkoztak értem a családban és elmúlt.

Szinte jó háromnegyed évig mem jelentkezett a paralízisem.

Aztán újra.

Szemvédőt használok, vagy hogy is mondjam neki, amit a szemedre húzol éjszaka. Így nem tudom kinyitni a szemem nem látok semmit. Talán neked is ki kéne próbálnod


Amúgy azóta még jelentkezett ez a gond nálad? Kíváncsi vagyok te miket látsz olyankor

2023. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg is feledkeztem már erről a kérdésemről.

Kedves egyetlen válaszoló nálam az alábbiak szoktak jelentkezni:

Általános jelenetek amik viszont ütik egymást pl hallom hogy öcsém ott van mellettem és beszél miközben látom álmomban hogy nem. Volt már hogy azt láttam ahogy az ablak előtt állok és sírok hogy édesanyám meghalt de olyan is volt már hogy egy barátom a kezét végig húzta az arcomon mint amikor a halott szemét behajtják. Ezek a legjellegzetesebbek amik voltak de csak évente 1-2 alkalommal, régebben gyakrabban voltak. Amikor ilyen epizodjaim vannak olyankor nem tudok aludni mert mindig egy másik epizódba csöppenek vissza.

2023. okt. 20. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiket te leírtál, nekem kicsit furák. Tehát ha több helyes is vagy az nem alvási paralízis. Az alvási paralízis az, amikor az ágyadban fekszek és nyitva van a szemed..de nem tudsz mozogni,viszont mindent észlelsz.

Neked szerintem ezek valami féle álmok lehetnek amiket össze kötsz a valósággal.

2023. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több helyen is vagy*- bocsi elírtam.
2023. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!