Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos azt mondta kész,...

Az orvos azt mondta kész, eddig és ne tovább, nem ihatok egy centet sem, mert a hasnyálmirigyemnek annyi lesz és elpatkolok. De nem bírom megállni....Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerdán mondta, szerda, csütörtök és pénteken is leittam magam. Tegnap nem ittam csak. Ma is ittam már 4 sört. Mit csináljak. Be akarok most is baszni, pedig tudom, hogy megdöglök tőle.
2023. márc. 5. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor meghalsz, ha folytatod.


Nezz valami elvonot.

2023. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Keress alternativ stresszoldást mellé természetes leszoktatást , a klinika nem ért ehhez a kurái mérgeznek. Tudatlan reflex vagy függés félelmek húzódnak meg . Apám 40 évig pialt kemény szeszeket bort , most 5 éve rohamosan romlik haldoklik , előtte fel sem tűnt . Annyira kiszaradt hogy 3 sztrokot kapott .
2023. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 4x voltam elvonón, visszaeste mindig.
2023. márc. 5. 15:23
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 én tudom miért iszom. A számlák, a rezsi, a bank, a hitel, csak 200at keresek de kéne vagy 400, én ettől nyomorodtam meg.
2023. márc. 5. 15:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell dönteni fejben, hogy mi a fontosabb, inni és megdögleni, vagy nem inni és élni. Ha az ivás, akkor isten nyugosztaljon. Ha az élet, akkor szerintem menj be kórházba elvonóra, mert ez orvosi segítség nélkül nem fog menni. Vannak emberek, akiknek nincs akaraterejük, se kitartásuk, se önfegyelmük, nem tehetnek róla. Semmi gond, de be kell látni ezt, és segítséget kérni. Nem szégyen az.
2023. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés , mindig lenullázodtam padlóig , beútött a válság válás stb , volt hogy másoknal ebédeltem és ételt kértem . A méreg az méreg és drága, keress életmódtrénert aki küzdősportot túlélést csinál . Élő aktiv kapcsolat kell ehhez nem online diskurzus . A klinika nem foglalkozik ilyen szinten.
2023. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam, egy ilyen tanácsadonál 15 ezer egy alkalom és hetente 2x javasolta. Fél havi fizetésem, akko hol lAKOK? ??? :
2023. márc. 5. 15:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A piát ingyen kapod?
2023. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 van egy kis szőlőm abból szoktam a bort csinálni magamnak, meg cefrét gyűjtöm és itthon főzöm a pálinkát. ha a munkaidőt nem nézem, akkor gyakorlatilag ingyen van, évek óta nem ittam bolti kommersz szarokat
2023. márc. 5. 16:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, alkesz vagy. Döntsd el, hogy élni akarsz és akkor befekszel elvonóra, vagy tovább nyomod a boozt, és fél éven belül koporsó. Nem mellesleg egy darabig lehet járni tb támogatott pszichológushoz is.
2023. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!