Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemény vagy félkemény matrac...

Kemény vagy félkemény matrac jobb a gerincnek?

Figyelt kérdés

Rossz a tartásom, ha ez számít.

Illetve mindennapi használathoz milyen árkategóriában nézelődjek?



2023. márc. 6. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne az ár kategóriát keresd, hanem egy próbafekvést az üzletben. Mindenkinek más a jó.
2023. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A próbafekvés hasznos, de azért félrevezető is tud lenni. Nekem volt olyan, hogy egy próbafekvésen nagyon kényelmesnek éreztem, de aztán éjszaka végig szenvedtem rajta. Szóval azért nem mindegy, hogy 10 percet fekszel rajta vagy órákat. De arra jó, hogy azt kiszűrd, ami biztos nem jó, mert már pár percnél is kényelmetlen.
2023. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok...ez igaz és jól fogalmaztál, arra jó, hogy kiszűrjük mi a nagyon nem jó. Nekem pl. a memóriahabos. Bár úgy engedtek ki a boltból, hogy lesz majd pár nehéz éjszakám ( keményet választottam) de nem így lett.
2023. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 oké de mi az az ár, ami alatt nem érdemes keresgélni?

#2 velem is pontosan ez van

2023. márc. 6. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Gerinc betegnek keményen kell feküdni.
2023. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én félkeményet vettem 50 ezer forintért és volt 150 ezer forintos is az üzletben ami nekem már egy perc után is kényelmetlen volt.
2023. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!