Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilem le a combomat?

Miért pisilem le a combomat?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem csupaszra borotválni az intim zónámat, azóta állandóan attól szenvedek, hogy pisiléskor a combomra folyik a pisi. Kicsit vastagok a combjaim, de ez eddig nem okozott gondot. Ha megpróbálok nagyon nagy terpeszben ülni a WC-re akkor, sikerül csak elkerülni a combra pisilést. A Wc csésze alakja, vagy én lehetek ennek az oka?
2010. okt. 6. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leborotváltad a Vezérszálat!!!Nincs ami levezesse a vizeletet!
2010. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én akkor járok így ha idegen helyen ráhajolok a wc-re és nem ráülök. Sztem ez nem egyedi probléma. :-)
2010. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LOL:D:D

Milyen női problémák vannak:D

2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is tapasztaltam már, de csak akkor, ha nagyon frissen vagyok borotválva. Ha már van egy pár napos borotva nincs ez. Őszintén szólva nem látom az összefüggést... Nekem csak akkor van ez, ha idegen helyen vagyok és nem ülök a Wc-re, csak föléguggolok. Itthon, ülve nincs probléma.
2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is csak föléhajolva jön elő ez a probléma. Én szétszoktam húzni a combjaim, akkor nem pisilek félre :D
2010. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos nekem az itthoni megszokott WC-n, és nem csak az első pár napban jön elő a probléma.

Lehet hagyom a "Vezérszál" megerősödését, hátha szűnik a probléma, és kipróbálom a tanácsokat!

Köszi

2010. okt. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!