Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi. Nagyon félek,mi lehet...

Hi. Nagyon félek,mi lehet ez? 19/L

Figyelt kérdés
Tegnap rengeteget sirtam,kb 2 órán keresztül folyamatosan..nagyon szorongtam stb..utána elkezdett nagyon fájni a fejem elől,most mikor fel ébredtem hátul nagyon fáj és a torkomban az izom/csont,ugy vettem észre hogy mikor ásitottam az állam alatt egy ponton nagyon fájt,és most azt is érzem mintha teljesen be lenne dagadva a torkom,félek hogy megfulladok,ez biztos a sirástol van vagy valami mástol is lehet?

2023. márc. 8. 12:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A nyelvem is ha mozgaton fáj a csont a torkomban
2023. márc. 8. 12:38
 2/14 A kérdező kommentje:
És nyeléskor
2023. márc. 8. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a sírástól van. Ezért nem szabad így sírni, minél hamarabb meg kell nyugtatni magad ilyenkor. A sírás kikészíti a tested. A torkodban inkább az izom fáj. 1-2 nap és jobban leszel, ha nem stresszelsz, nem sírsz.
2023. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 köszi❤️
2023. márc. 8. 12:50
 5/14 A kérdező kommentje:
Az éjjel arra ébredtem párszor hogy levegőt se kapok
2023. márc. 8. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Megerőltető a sírás.
2023. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Pánikroham.
2023. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
#7 Dehogy pánikroham! Nagy divat lett mindenre egyből rávágni ezt... Ha én kiírom, hogy megfáztam és éjszaka arra riadtam, hogy nem kapok levegőt, akkor is ez lesz a válasz, ahelyett, hogy valaki megnyugtatna, hogy csak bedugult az orrom stb...
2023. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#8. Pedig amit az éjszakájáról irt, tipikusan az. Van benne részem...
2023. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Én is sírós voltam régebben, sőt kifejezetten jól esett beleélni magam egy-egy sírásba... a mostani párom tanította meg, hogyan nyugtassam ilyenkor magam és hogyan kerüljem el a sírást. Sokszor ugyanolyan panaszaim voltak utána, mint neked. És amúgy pár ilyen sírás óta sokkal fejfájósabb vagyok alapból is, pedig előtte sosem voltam az. Szóval tényleg nem játék, nagyon rosszat teszel magadnak a sírással rövid-és hosszútávon is.

És biztos, hogy nem pánikrohamod volt éjszaka, csak túl sok váladék gyülemlett fel az orrmelléküregedben, ezért nem kaptál rendesen levegőt. A torkodnál is jobb lesz hamarosan, csak sírás közben nagyon megfeszítetted a nyaki izmaidat, annak az utóhatását érzed most.

Keress neten önnyugtató módszereket, és alkalmazd őket, amikor szükséges.

28N

2023. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!