Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borotvált területen lehet...

Borotvált területen lehet tenni valamit a szőrbenövés ellen?

Figyelt kérdés
Intim területen különösen kellemetlen, és rendszeres probléma, hogy a bőr alá fordul a szőrszál és befelé nő, begyullad, gennyes lesz. Fájdalmas, és csúnya is 😓 Sajnos epilátor, gyanta nem játszik ezen a részen. Próbáltam de nem bírom a fájdalom miatt. Valakinek van ötlete, megoldása erre?
2023. márc. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hideg vízzel borotváld és kenegesd testápolóval + fontos a jó borotva is.3 pengéset használj.
2023. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A szőrszálak növekedési iránya ellen nemigen lehet mit tenni. Nem kell a bőr szintjéig levágni a szőrt.
2023. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A latszolag kegyetlen, de komolyan, a luffa szivaccsal dorzsoles es vagy radir. Tenyleg csinalom, amugy olvastam, egy vegasi show girl irta.

Ha kinyilik a szortuszo, leszarad, ahelyett, hogy folyadekkal teli gob keletkezne.

Hintoporozni nem merem, miota pert vesztett Johnson and Johnson, rakkelto hosszutavon.

Babakrem.

De ez a lenyeg, kinyitni a tuszoket.

2023. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es csak a borotva jöhet nálam szóba sajnos 🤷🏽‍♀️
2023. márc. 10. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:

4

Van olyan hogy szőrtelenetö krem!

2023. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Intim területre is? Oda még nem láttam
2023. márc. 11. 06:18
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

Mindenhova

2023. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy kiváló minőségű, nagyon jó borotva segít ezen. Sajnos nem olcsó, de más nem segít.
2023. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!