Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két műszakos munka is nagyon...

Két műszakos munka is nagyon káros az egészségre? (délelőttös-délutános)?

Figyelt kérdés

Reggel 6-2-ig és este 2-10-ig.

Ez mennyire élhető? Ez még kompenzálható, hogy ne menjen az egészség rovására?


2023. márc. 12. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En olyan helyen dolgozom ahol így van. Nekem vettem észre hogy annyira az egészségem rovására megy... részemről semennyire
2023. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkanélküliség miatt bekövetkező éhhalál károsabb.
2023. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapvetően odafigyelsz az egészségedre,akkor simán kompenzálható.
2023. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéled be magadnak, hogy milyen rhadt káros, semmi bajod nem lesz belőle :D


A probléma ott kezdődik, hogy a legtöbb ember bemagyarázza, hogy úristen de káros - és rástresszel erre, meg jaj, nem tud normálisan enni - miért is nem? Mert nem fél 1-kor eszi meg a főtt ebédet, hanem előbb, szünetben?


Semmi baj nincs ezzel. Én is voltam két műszakos, amikor reggeles, akkor ötkor reggeliztem, fél kilenc felé ettem egy müzlit, és a következő tízperces kötelező szünetben 11 körül megettem az ebédemet - történt bármi bajom? Semmi.

2023. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért látszik mégis a magyar népesség egészségi állapotán, hogy ez az igavonó fakír hozzáállás nem túl jó. Bioritmusról hallott itt valaki már?

Az biztos, hogy a három műszak nem embernek való. A kettő még esetleg bevállalható, de remélhetőleg csak átmeneti lesz.

2023. márc. 12. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

A világon mindenütt van több műszakos munkarend. Nem hiszem, hogy az 'igavonó fakír hozzáállas" az egyedüli oka annak, hogy a magyar népesség egészségi állapota nem éppen a legjobb.

Annyira hosszú lenne ezt itt kifejteni, de szerintem ez annak aki kicsit is nyitott szemmel el, nyilvánvaló.


Mindenesetre ha szerinted ez rád negatív hatással lenne, akkor keress olyat, ahol egy műszakban kell menni.

2023. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 20 éve 3 műszakban vagyok, legfőképp éjszakás. Nem vettem észre, hogy roncsolná az egészségem.
2023. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!