Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elhúzódó fáradtság, gyengeség,...

Elhúzódó fáradtság, gyengeség, szédülés, tapasztalt-e valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben írok. 30 éves nő vagyok. 2 hónapja állandóan gyenge vagyok, fáradt, szédülök, ehhez néha fülzúgás és végtaggyengeség is társul. Egy csomó vizsgálaton voltam. Általános vérkép, vizelet, pajzsmirígy hormonok, agyi MRI, ekg, vérnyomás rendben. A kardiológus egy nagyon enyhe fokú mitrális és tricuspidalis prolapsust állapított meg de ettől nem lehetnek ilyen tüneteim azt mondta, mert ez egy veleszületett dolog és nagyon enyhe, inkább anatómiai sajátosságnak számít. A házi orvosom ajánlotta még az EBV és Citomegalovirus tesztet, az eredmények alapján valamikor régen keresztül mentek rajtam ezek a vírusok, mert vannak antitestjeim de jelenleg nem vagyok ferőzött. Szóval minden eredményem jó, egyedül egy kis D3 vitamin hiányom van, de ez így tél végén nagyon gyakori. Néhány hete szedem is a D3 vitamint és B komplexet is, eleget alszom, sok vizet iszom, dohányozni soha sem dohányoztam. Javulás nincs. Nagyon el vagyok keseredve, hogy nincs a problémámra megoldás, de így már nem tudom a mindennapi feladataim sem elvégezni, csak az ágyat keresem. Van egy három éves kisfiam is, akinek szüksége van az anyjára. Milyen vizsgálatot végezzek még el, hogy kiderüljön mi bajom? Volt-e valaki közületek hasonló helyzetben?

2023. márc. 13. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

És a vérképnél is minden rendben volt? Nincs vashiány? Alacsony hemoglobin? Semmi?

Ha nincs testi, szervi oka, akkor nem lehet mentális oka?

2023. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pedig a kimozdulas fontos. Néha egy kis séta baratnovel vagy akár egyedül csodát tesz.
2023. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3 éve otthon vagy? Vagy dolgozol? Ha otthon vagy, akkor nem lehet depresszió vagy ahhoz hasonló állapot?
2023. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek, visszamentem dolgozni, amikor a fiam 9 hónapos volt, úgyhogy dolgozom már egy ideje, de a munkán sincs már annyi energiám teljesíteni mint rég. Vérkepem teljesen rendben van.
2023. márc. 13. 13:11
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem psziches lelki alapon vagy így.. enis így vagyok fiatalabb mint te 25 de bele bolondulok ebbe pszichiater segít sokat és hidd el neked is fog!! Sok sport seta!!! Friss levego és eroltesd magad hidd el jobb lesz. Mentálisan minden Okes???
2023. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5/5 Amikor először jelentkeztek a tünetek szerintem teljesen rendben voltam mentálisan, de mostmár azon stresszelek, hogy mi bajom lehet és miért nem tud egyik orvos sem okosat mondani.
2023. márc. 13. 13:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor magyaran ez pszichesen lehet. Nyugodj meg és ne gondolj rá akármennyire is bosszant nekem is napi szinten ez volt a tunetem minden verkep Okes volt. :)
2023. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Magnézium és sport
2023. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Ha igen,mit?
2023. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem sportolok.
2023. márc. 15. 18:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!