Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megnézessem még egyszer vagy...

Megnézessem még egyszer vagy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Még 1,5 éve tapintottam ki egy kis duzzanatot a jobb fülem alatt és kemény csomókat a nyakam jobb oldalán. 2 orvosnak megmutattam, egyik sem érzett nyirokcsomót. Az egyik azt mondta, hogy az izom van nagyon becsomósodva, amit a masszőröm is megerősített. Viszont én mégis elmentem uh-ra, ahol jobb oldalon sok reaktív nycs-t láttak. Aztán fél év múlva megint elmentem, ugyanez volt látható. A legnagyobb 2 cm. Sok vérkép készült az elmúlt 2 évben, a legutolsó decemberben, ezek is teljesen jók. De a csomók nem múlnak. Menjek vele tovább? Vagy tényleg csak izom? Nagyon ferde a gerincem, az ortopédián azt mondták, kötöttek a jobb oldali nyakizmok. Csak ezt érezném? Láz, izzadás, fogyás nincsen.

2023. márc. 19. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nézesd, de egy újabb orvossal. Aztán viszont nyugodj meg!
2023. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok sajnos, nekem se múlnak el. Ha újabbat érzek, elmegyek és megnézetem uh-n.
2023. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Újat nem érzek, csak ugyanazokat, mint eddig.
2023. márc. 19. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh, nekem legalább 5-6 darab van, kettő olyan is, ami egy babra hasonlít konkrétan. 4 éve érzem őket, az elején olyan szinten bes*artam, hogy azt elmondani nem tudom. Aztán sok sok kivizsgálás után végre sikerült megnyugodnom. Azóta is ott vannak. Problémát nem okoznak, nem nőnek. Neked sincs aggódni valód!
2023. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy első uh-n nekem 1 cm-s volt a legnagyobb. A másodikon már 2 cm-s. De többször megnézte az orvos és mondta, hogy teljesen normális reaktív csomó.
2023. márc. 19. 18:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én elég sokat nyomkodom, mindig rá vagyok stresszelve. Gondolom ez nem segít.
2023. márc. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!