Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álló munkához milyen cipőt...

Álló munkához milyen cipőt javasolnátok?

Figyelt kérdés

8 éve végzek álló munkát főállásban és másodállásban is.

Az utóbbi 1 évben olyan borzalmas sarokfájdalmaim alakultak ki, hogy munkából való hazaérkezés után örülök, ha másnap lábra tudok állni.

Próbáltam már mindenféle betéteket, egyéni betétet is csináltattam, orvosnál is voltam már kétszer orthopédián, magasabb sarkú cipőt javasoltak, ilyet is használtam, de semmitől nincs változás.

Mi lehet ilyenkor a megoldás?

Sketchers cipőt ajánlottak még. Érdemes megpróbálni, vagy van valakinek hatásosabb ötlete?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. márc. 21. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gyenge a lábad akkor tökmindegy...

Ortopédiailag rendben vagy amúgy? Nincs lúdtalpad?


Nem arra találták ki az embert hogy órákat ácsorogjon, de hozá ud edződni a láb egy idő után, persze fájdalmak árán (1-2 hónap).


Először az erek miatt fáj majd aztán a lábtőcsontok meg az összekötő tartóizmok miatt a lábfejben aztán meg majd a vádli.


Persze át lehet esni a ló túloldalára is amikor már nem is érzed, hogy fájna, meg tök jól vagy csak azt veszed észre, hogy növekszenek a viszerek...

2023. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sarokfájdalom egyértelműen bokasüllyedés (lúdtalp) tünete, az nem fog elmúlni gyógytalpbetét nélkül, ahhoz meg ortopéd szakrendelői vizsgálat kell...
2023. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az ortopéd gyógytalpbetétet minimum 6-10 hónapig kellene hordani, nem csak amikor kedved van, hanem mindig... Gerincferdülést is nézesd meg ha nem javul a helyzet!
2023. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Puhatalpú, főleg puha sarkú, futócipő.
2023. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!