Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek büdös? Mit...

Hogyan ne legyek büdös? Mit tehetek? (Olcsón)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Élelemre is éppen van pénzem (így is valamilyen szinten koplalok), ruhára, tisztálkodási szerekre stb. Semennyi pénz se jut. Két-három pólóm, pulcsim van, egy lyukas, kopott farmerom, egy melegítőnadrágom. A farmer a hétköznapi nadrágom, a melegítő a pizsamám, a tesiruhám és ha itthon edzek akkor is azt veszem fel. Sokszor hetekig úgy van rajtam egy ruha, hogy nem mosom ki (nincs mosógépem, nincs pénzem olyan helyre menni, ahol ki lehet mosni a ruhát (nemtom mi a neve az olyan helyeknek), a szüleim ritkán mossák ki nekem a ruháim) Nincs pénzem tusfürdőre sem, csak vízzel szoktam mosakodni. Nem csoda, hogy nagyon büdös vagyok, az utóbbi időben annyira, hogy én sem tudom elviselni és mások is sokat cikiznek miatta (mondtam már nekik, hogy nincs pénzem). Mit tegyek? Hogyan ne legyek büdös? Ismertek valamilyen praktikát? Fontos, hogy olyan ötletek legyenek, amit nagyon olcsón és könnyen meg tudok valósítani! Köszönöm előre is a válszokat! (Középiskolás lány vagyok)

2023. márc. 21. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
200 ft egy szappan...
2023. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azért, de hol 200ft manapság egy szappan?
2023. márc. 21. 20:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik nagyobb boltba van olcsó szappan tesco, lidl, penny és valóban 200 ft körül vannak.

De a szüleid miért nem segítenek??

2023. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolás vagy akkor gondolom még nem vagy nagykorú, így a szüleidnek kötelességük lenne eltartani téged.
2023. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem segítenek, ők is cikiznek. Az meg hogy kötelességük lenne eltartani az más kérdés, hiszen végülis eltartanak, hiszen még élek csak büdösen. (Legalább is nekik ilyen véleményeik vannak) Meg mindig mondják, hogy vesznek nekem (ruhát, szappant, mindent), amikor panaszkodok, de sose vesznek.
2023. márc. 21. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de kaját sem adnak? Magadnak kell venni? Dolgozol?
2023. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, még nem, de nagyon szeretnék már dolgozni (sokat segítene helyzetemen), viszont sajnos még nem vagyok hozzá elég idős, meg ugyebár suli mellett amúgy se tudnék dolgozni, csak szünetben. Kaját van hogy adnak, de általában magamnak kell vennem, abból a kevéske pénzből, amit adnak, sajnos az a pénz nem elég valami sok ételere, így vannak napok, amikor egy-két szelet kenyéren kívül semmit nem eszek.
2023. márc. 21. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan bántalmazás amit a szüleid csinálnak! Nincs más rokonod aki tudna segíteni? Az iskolába nem tudod elmondani egy tanárnak?

Mindenképpen szólj valakinek, mert ez nagyon nem normális ahogy bánnak veled!

2023. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem..

Nagyon sajnálom a helyzeted, komolyan beszélj az osztályfőnököddel, vagy igazgatóval.

A szappan a legolcsóbb, de mit csinálsz a havidnál? Annak iszonyat szaga lehet.

Borzasztó, hogy alapellátást sem kapsz a szüleidtől, ez törvénysértő és büntetendő.

2023. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Dm-ben 300 Ft egy Balea szappan, 400 Ft egy Balea sampon, 400 Ft egy Balea golyós dezodor.
2023. márc. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!