Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A romák kevésbé hajlamosabbak...

A romák kevésbé hajlamosabbak a betegségekre, jobb a genetikájuk?

Figyelt kérdés
A romáknál még működik a természetes szelekció, így a beteg emberek nem tudnak szaporodni.

2023. ápr. 1. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem tűnt fel, hogy nem azért vannak ilyen sokan mert olyan egészségesek, hanem mert 14 évesen már 2-3 gyerekük van?
2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
"A romáknál még működik a természetes szelekció" Mert szerinted ők nem járnak orvoshoz? Ember, ekkora marhaságot nem mondhattál komolyan.
2023. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mert pont az ellenkezőjét tapasztalom. Amerre én lakom, ott nagyon sokan meghalnak 55-60 évesen...
2023. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Előre leszögezném, hogy nem vagyok rasszista, vannak roma barátaim, a legkedvesebb, legaranyosabb ember akit ismerek is roma, amit lejjebb írok az természetesen nem mindenkire vonatkozik.


Nem azért vannak sokan, mert sokáig élnek, hanem mert sokat szülnek. Egy volt ovistársamnak lassan gyerek lesz (viszonyításképp, én 17 vagyok, ő meg 16), aztán még csak most kezdte a középsulit.

2023. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Orvosként az a véleményem, hogy lényegesen rosszabb a genetikájuk mint az átlag magyar lakosságnak, ugyanis nagyon nagy náluk a beltenyészet. Roma általában romával házasodik és feldúsulnak náluk a genetikai betegségek.
2023. ápr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

"A romáknál még működik a természetes szelekció, így a beteg emberek nem tudnak szaporodni."


xD

A természetes szelekció lényege pont az, hogy a betegesek kihullanak, és az életre alkalmasabbak szaporodhatnak. Ha náluk még működne a természetes szelekció ahogyan azt kérdésedben megfogalmaztad, akkor nem hogy kevesebben, hanem még többen halnának meg. Természetesen az orvostudomány őket sem hagyja cserben.

2023. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!