Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki milyen gyógyszert szed...

Ki milyen gyógyszert szed rendszeres visszatérő migrénre? Van kifejezetten migrénre gyógyszer?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj, 3 naponta fejfájásra ébredek, ami egész nap tart, néha hányok is a fájdalomtól. Évek óta küzdök, a háziorvosom legyint rá, cataflam nem segít.

2023. ápr. 4. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy neurológus? Azért 3 év alatt eszedbe juthatott volna.
2023. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem, de köszönöm, érzem a jószándékot. Nem akartam kisregényt írni, sok kivizsgálásom volt, ez migrén, sajnos nem tudtak velem mit csinálni.
2023. ápr. 4. 19:31
 3/7 madi111 ***** válasza:
47%

Kefalgin


De csak rövid távon. Én sokféle gyógyszert próbáltam migrén ellen, de csak ez használt.


Naponta volt migrénem, de a legdurvább fajtából. Ajánlották a Kefalgint, megvettem, bevettem egyet, negyed óra múlva elmúlt a migrénem.


Ez így jól működött egy hétig, de utána már kettő kellett belőle, aztán három, aztán már négy sem volt elég.


Ha semmi sem használ, akkor egy próbát megér. Kb. egy hónapig megvéd a migréntől.

2023. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 5. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Vannak rohamoldók, arról nem hallottál? Triptánok. Nekem a Relpax.
2023. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Elsőre a koffeint hagyd el, ha fogyasztasz (kávé kóla energiaital).

Aztán meg kell probálni kétheti bontásban, hogy bizonyos kajákat kizársz az étrendből.

2023. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a Flector segít szinten tartani, de nekem se igazán foglalkozott vele az orvos.(aurás migrén)
2023. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!