Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmás vagyok és most hörgösz...

Asztmás vagyok és most hörgöszűkületem is lett. Olyan anyagokkal dolgozunk amitől nagyon fulladok. Tüdőgondozóba az orvosom tud adni esetleg olyan papírt vagy igazolást hogy javasolja a pár nap otthon pihenésem vagy sem? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Háziorvosom anélkül nem vesz fel táppénzre.
2023. ápr. 6. 12:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmasságin ez hogy nem derült ki? Nem is kellene ott dolgoznod. Pár nap pihenes után a fullasztó anyag és az asztmád sem múlik el.
2023. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg tud, gyakorlatilag egy ilyen papir alapján a munkáltató kérhet egy soronkivuli munkaköri alkalmassági vizsgálatot, ahol az uzemorvos alkalmatlannak minősít a munkakörre, így megszuntetik a munkaviszonyod.
2023. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Üzemorvosunkrol no comment..

Azaz igazság most kb 2 hétig lesz nálunk ez a fullasztó meló legalább erre gondoltam hátha adna.Igaz alapból forrasztók és attól is fulladok, szokta is kérdezi tüdőgondozóba az orvosom,bírom e de sajnos muszáj...

2023. ápr. 6. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Nem tudom már ezt a szót értelmezni.
2023. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Forrasztásnál a keletkező gőzöket el kell szívni megfelelő készülékkel.
2023. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!