Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most vettem be hashajtót,...

Ha most vettem be hashajtót, az mikorra hat?

Figyelt kérdés

Napok óta nem tudok kakilni és már baromira feszít a pocim. Most hashajtóztam, kérdés mikorra hat. Mik a tapasztalatok? Körmözök, jön ma két vendégem délután, de úgy számoltam hogy addig nem hat. De kicsit azért elbizonytalanodtam... 😐


24/N



2023. ápr. 13. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Szorulásra soha nem szabad hashajtót bevenni, mert az felülről tolja meg az anyagot lefelé, a probléma pedig a kijárat környékén van. Jó esetben csaak fájdalmas székelés lesz az eredménye, de sokkal rosszabbul is járhatsz (fájdalmas görcsök, legrosszabb esetben akár bélcsavarodás).

Érdemes lenne elmenni a gyógyszertárba és glicerines kúpot kérni, tudom hogy fúj és undi, de a kakát rohasztani önmagadban is az. Hosszútávon pedig rostban gazdag étkezés, sok folyadék, odafigyelés, hogy minden nap legyen produktum. Az aranyér kialakulhat 24 évesen is, nézz utána, nem akarod kipróbálni, milyen.

2023. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában szoktam tudni produkálni napi szinten, most ez ilyen nagyon ritka eset, hogy szavaiddal élve "rohad bennem napokig a kaka"...
2023. ápr. 13. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem szabad ilyenkor felülről, mert semmi értelme nem lesz, ráadásul ha szerencséd van, végbélrepedés a vége.


Én így kerültem SBO-ra egyszer még régen. Nem jött nem jött napokon át, aztán jelentős vérrel együtt, mert berepedtem.


Ne játssz ezzel, ha nem tudsz székelni, és fáj vagy csinálj beöntést vagy tégy fel kúpot - esetleg orvos.

2023. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Hatott már a hashajtó?
2023. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Igen.
2023. ápr. 13. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Neked hogy hatott a hashajtó? Én tegnap este vettem be 4 dulcolaxot, délelőtt el kellett menjek otthonrol, benn a városban ramjött a borzalmas hascsikarás és a szűnni nem akaró fosás inger..

Bementem egy plázába és szetfostam a WCt , meg most is fáj a pocim:((

2023. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!