Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyesek milyen okból kifolyóla...

Egyesek milyen okból kifolyólag ítélik el és undorodnak a fikaevéstől?

Figyelt kérdés

Valójában amikor az orrüregben felgyülemlik az orrváladék, akkor is sokan leszívják a szájüregükbe, majd kiköpik vagy lenyelik. Az ugyanaz a váladék, ami az orrban megszilárdul.


Nem is értem, hogy lehet undorodni tőle, hiszen a szánkba leszívjuk, de ami az orrnyílás közelében van, azt már gusztustalannak tartják?


Egyébként finom, sós íze van, én olykor, akár a mazsolát vagy a szotyit, elcsemegézgetem, külön jó benne, hogy olykor meg kell küzdeni érte, hogy mind kijöjjön.



2023. ápr. 15. 18:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát,ez a te véleményed, de én inkább kiköpöm, ha hátraszívódik, meg inkább kifújom az orromat, minthogy megegyem ezt a váladékot. Számomra ez olyan, mintha a vizeletét vagy az ürülékét fogyasztaná el az ember.
2023. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
🤮🤮🤮
2023. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó étvágyat hozzá ha ízlik.

Amúgy a tüdőváladékodat eszegeted.

2023. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Sokan isszák rendszeresen saját vizeletüket is, mert hisznek a gyógyító hatásában (lásd a volt táncművésznőt). Az orrváladék evéséről meg már igazolták, hogy az ilyen szokás némileg erősíti az egyén immunrendszerét.
2023. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!