Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lapocka alatti, nyak fajdalom...

Nemtudom de biztosjó kérdése:

Lapocka alatti, nyak fajdalom miatt lehetseges az hogyha pl megiszok egy kavet sokkal kellemetlenul erzem magam? Tobbi info lent.

Figyelt kérdés
Ket honapja kuszkodok egy olyan problemaval hogy faj a hatam valamint a nyakam is. Neha azt veszem eszre, mikor kavet iszok vagy valami inger er akkor elkezd nyomni a mellkasom meg a honaljamba szurni. Ez inkabb izomproblema lenne? Voltam 48 oras ekg-n, vervetelen, tudorontgenen. Minden tokeletes volt.

2023. ápr. 15. 20:17
 1/3 A kérdező kommentje:
A legidegesitobb pedig az, hogyha haton fekszek, akkor sokkal jobban erzem hogy ver a szivem. Marmint normalisan ver, csak olyan mintha a torkomba lenne.
2023. ápr. 15. 20:18
 2/3 Avair2010 ***** válasza:
Vagy a gerinceddel lehet baj, vagy amire még gondolok, hogy talán a nyaki ered van részlegesen elzáródva, és méginkább érzed ezt, ha a kávé megnyomja a vérnyomásodat. Tudom, hogy már voltál pár vizsgálaton, de én a helyedben még egy nyaki CT -t is csináltatnék miatta, mert ha csak részlegesen is van elzáródva az ér, később bizonyosan a fentinél is komolyabb problémákat fog okozni. Esetleg mondd el a háziorvosodnak is a fenti panaszodat, és nézesd meg vele, hátha kitalál ő is valamit! Elvégre kb. 20x okosabb nálam, vagy mifene...
2023. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom hogy csak a stressz, bar nemtudom.
2023. jún. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!