Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan kezelés valami...

Van olyan kezelés valami betegségre vagy sérülésre ami mellett nem lehet telefont használni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a telefon függőségről szoktatnak le.
2023. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Agyrázkodás esetén nincs semmi ilyen kezelés?
2023. ápr. 19. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mondva nem tudom... De ha tudod használni a telefont, akkor nem hiszem, hogy megtiltanák a használatát. Sugárzás meg nem fogja érni a telefont, mert nyilván nem fogsz röntgen közben facebookozni.
2023. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Agyrázkódásnál azért nem tanácsos telefont használni, mert a szemet erőlteti, miközben teljes nyugalomban kellene lenni. Ahogy régebben a TV nézés, manapság a telefon hosszas használata nem ajánlott, mert émelygést okozhat ilyenkor.

Őszintén? Nekem a kérdésed olyannak tűnik, mintha valami történethez keresnél betegséget / kezelést, ami miatt nem használható telefon. Ha ez a helyzet, akkor pl. napszúrás esetén sem ajánlott, mert szintén émelygést / hányást okozhat a szem erőltetése miatt.

Ha pedig nem ez a helyzet, akkor nem igazán értem a kérdésed, hacsak nem fejted ki bővebben.

2023. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Az a helyzet, hogy barátnőm szenvedett elvileg agyrázkódást és elvileg nem nagyon használhatja vagy nem javasolják neki a telefon használatot csak még nem tudom csak napi 5 percet. De nem tudom meddig csinálják még ezt vele mert bent maradni kb 5 napig kell.
2023. ápr. 20. 13:36
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor most komolyan kedd-szerdáig nem tudok beszélni vele
2023. ápr. 20. 13:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki kórházban ilyen osztályon dolgozik. Orvosként vagy legalább ápolóként?
2023. ápr. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!