Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Blokkolóórát szereltet a...

Blokkolóórát szereltet a belügyminiszter a kórházakba ?

Figyelt kérdés
Valamelyik csókos gyártja ezeket, vagy Pintér (Sándor) is egyre betegebb ?
2023. ápr. 21. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre persze lesz pénz.
2023. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit fog blokkolni? A sorrakerülést? VAgy a fizetéseket?
2023. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez ma az egészségügy legnagyobb problémája.

Ha ott van a beteg, úgysem küldhetik el. Az előjegyzések számát meg úgyis a TB-finanszírozás korlátozza.

Esetleg kiderül, hogy nem kevesebbet, hanem többet dolgoznak a törvényes munkaidejüknél. Akkor mi lesz? Kifizetik a túlórát nekik????

2023. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A következő lépések:

Munkásőrség - újra

Orvos felügyelők

Munkaverseny - ki tud több operációt elvégezni

egy óra alatt. A győztes Sztahanov

díjat kap. Jutalom: két hét szovjet,

pardon, orosz körút, személyes találkozás

Putyinnal.

2023. ápr. 21. 12:47
 5/21 anonim ***** válasza:

várjuk ki a végét...ennek a blokkolóórásdi játéknak dec. 31.-ig kell elkészülni...


Az iaz, hogy a rendelőkben az orvosok zöme rendszeresen késik, de ez a blokkolás sem fog változtatni a vizsgálat-időpont végtelen távoli voltán...

Megasztán ehhez a az orvosi gárdának is lesz néhány szava

2023. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Bevezethetik, de akkor én felmondok, vicc az egész. Legyen blokkolás oké, de akkor a fizu is minimum 3x-osa a mostaninak, hogy ne kelljen másod és harmadállásokat vállalni. Nálunk pl. mindenki el van látva aki jön, ergo ennek nem tudom mi az értelme, van akinek az plusz pénzt jelent úgy látszik.
2023. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Gyűjti a barátokat... Egyszerűen nonszensz, amit az orvosokkal és tanárokkal csinálnak. Nekünk Mohács kell.
2023. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

6.

Mi a baj a blokkolással? Hiszen úgyis időben bemész, nem? Nem??

Szerintem meg jó ötlet. A rendelések soha nem kezdődnek időben, és ennek ez a fő oka.

2023. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Belegondoltál abba, hogy ez mennyibe kerül? Valamelyik haver nagyon jól fog járni.
2023. ápr. 21. 19:21
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

9.

Ez kétségtelenül így van. Én a hasznáról írtam, ez kivételesen jó is lesz valamire, ellentétben a stadiongyűjtéssel, pusztai lobkoronasétányokkal és 1 nap után bezáró kerékpáros élményparkokkal.

Nagyon el vannak szemtelenedve a rendelési idő szempontjából az orvosok, mindent megtehetnek és senki, de az égvilágon tényleg senki nem ellenőrzi őket e téren.

2023. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!