Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom lenyelni a...

Miért nem tudom lenyelni a nyálam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hetente pár alkalommal előfordul, hogy nem tudom a saját nyálamat lenyelni. Érzem, hogy termelődik a számban, mégsem tudom reflexszerűen lenyelni, mint ahogy ebben a korábbi kérdésben is áll: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7073116..

Étellel még nem fordult elő, viszont ez is elképesztően zavaró, ugyanis ilyenkor extrán kell figyelnem a nyelésre, és néha hosszú másodpercekbe telik, mire sikerül. Ha vizet iszok ilyenkor, az általában segít, de olyan, mintha a nyálat “manuálisan” kéne lenyelnem.



2023. ápr. 29. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. És kérd ki a véleményét. Kevés az esélye, hogy itt tud valaki professzionális tanácsot adni.


Annyit azért sejtek, hogy a nyelési nehézség nem gyerekjáték.

2023. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És keress rá a "dysphagia" szóra.
2023. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem várom el a professzionális tanácsot és fel fogok keresni egy orvost, csak kíváncsi voltam, hogy esetleg más tapasztalt-e ilyet, de köszönöm a tanácsot, utánanézek!
2023. ápr. 29. 23:23
 4/4 anonim válasza:
Mi volt a problemad? Megoldodott?
ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!