Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten mennyibe kerül az...

Budapesten mennyibe kerül az állkisebbítés?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon hogy megműttetem az államat, ferde is kicsit előre is áll és egyáltalán nem tetszik. Egyelőre nem szeretnék konkrét konzultációra menni csak szeretném tudni hogy egy konkrét állműtét mennyibe kerül körülbelül Budapesten.

2023. máj. 5. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jókat irnak a Dr. Goodwin szépség és Egészség Központról! Budapest, Bajza u 54 1/1 1061
2023. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tel: +36 1 600 5040 Hivd fel őket telefonon, biztos tudnak egy irányárat mondani.
2023. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mármint csak az állcsúcsodat (angolul 'chin' a műtét neve pedig 'genioplasty') vagy az egész álladat (jaw surgery) szeretnéd megműteni?


Én úgy tudom sajnos, hogy az első fajta műtétet nem csinálják Magyarországon, a másodikat pedig általában csak komoly harapási rendellenességeknél (pl ha az alsó állkapocs kijjebb áll mint a felső és ezt nem tudják fogszabályzóval kijavítani.) De lehet hogy magánba azt is csinálják, de biztos hogy csak fogszabályozás után

2023. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Állcsúcs kisebbítés tuti van, én arra több helyet is láttam Pesten, ahogy keresgéltem. Nekem is hasonló a gondom, oldalról hegyes, nagy állam van, de nem tudom eldönteni, hogy az a nagy, vagy a felső állkapcsom kicsi és beesett a szám hozzá..

Szóval ez szakember tudná megmondani. A másik megoldásra, állkapocsra sajnos nem nagyon találok itthon lehetőséget.

2023. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!