Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Jövő héten érettségizek és kegyetlen fogfájásom van. Vettem be rá Xiloxot és nem hat, pedig úgy tudtam annak kellene. Május 30ára kaptam csak időpontot fogorvoshoz, de ilyen állapotban nem tudom mi lesz velem jövő héten.

Algoflex forte vásárlásán gondolkodtam, de anya szerint álmosít ami nem jó. Átmeneti megoldás lenne amíg eljutok a fogorvoshoz!!



2023. máj. 6. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van otthon szegfűszeg, pár szemet kezdjél el rágcsálni amíg megpuhul és helyezd a fájó fog alatti ínyre.
2023. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cataflam, esetleg flector por? Nekem bölcsességfog műtét után ilyeneket mondott a doki, gondolom ezek erősebb fájdalomcsillapítók.bár lehet az utóbbi vénykoteles
2023. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!