Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van/volt, milyen...

Akinek van/volt, milyen időnként, az milyen praktikát tud ajánlani lábszag, lábizzadás ellen?

Figyelt kérdés
Lábizzadás, szagosódás ellen kérnék tanácsokat, kissé erős lábszagom van, persze fürdésen kívül, akinek szokott büdös lenni a lába vagy volt lábszaga, az miket tudna ajánlani, legalább enyhíteni? olvastam hogy vannak talpbetétek ami elszívja az izzadtságot, nem tudom hogy ez mennyire igaz? köszönöm majd a válaszokat..!

2023. máj. 11. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Gyakran izzad/büdös.
Mindig izzad/büdös
Nincsen szaga, nem izzad.
Ritkán izzad/Büdös..
9 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm előre is majd a segítő válaszókat.
2023. máj. 11. 13:33
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Szerencsére nekem nincs ilyen problémám, de biztos nagyon kellemetlen számodra, ezért irok egy jó tippet! Varga Lábspay lábfrissitő lábszag ellen. Nem csak a szagot veszi el, hanem csökkenti a láb izzadást is! Ápolja, puhává teszi az igénybe vett bőrt! 100 % Natur!
2023. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Timsó. Fodrászbolt. [link]

Izzadást nem gátolja, de a büdösödést igen. Hónalj stb. is használható.

2023. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Mivel a büdösödést gomba és annak végterméke okozza kívétel nélkül, ezért a lególcsóbb és leghatékonyabb: Ha esténként langyos, ecetes vízben áztatod a lábadat cca. 1 hét-és semmilyen szag nem lesz.

Nem árt ha az adott cipőt kidobod, mert amelyik már befertőződött, azt szinte esélytelen kiírtani.

2023. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

4+ Gondolom férfi vagy: kerülnöd kell minden olyan zoknit ami nem 100% pamut.


Azokat a cipőket amikben szintén volt ez a jelenséged-kuka.


Férjemnek együtt élésünk első 6 hetébe volt ilyen. Ugyan ezt csinálta-mára már nincs ilyen neki, több évtizede, pedig melós acélbetétes bakancs/cipőbe dolgozik napi 10 órát minimum. Az összes zokniját annó kukáztam.És az összes cipője cserélve volt. Abban a pillanatban ha előjön, azonnal csináljuk az ecetes vizet neki. Útána megint évekig nincs gond.

2023. máj. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem már brutális méreteket öltött és hiába csinátlam bármit. Akkor a neten olvastam és ez úgy bevált, hogy azóta sem volt büdös: ECETES VÍZ. Próbáld ki, tegyél egy lavórba vizhet, 1-2 deci ecet, abban áztasd, dörzsölgesd a lábad legalább egy félóráig.
2023. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen 2-3 pár új szandal, regieket dobd ki es cserelgesd a cipöket ne egyben jarj folyton es most nyitott cipöben

Erdekes volt ilyen pasi a csaladban, nagynenem volt ferje , iszonyú labszaga volt .

Es a gyereke örökölte ezt ugyanaz a budösödesi hajlam. Lehet a genetikai profil hajlamosít bizonyos gombafajták megtelepedésére es bizonyos enzimek stb

2023. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A 100% pamut nem lesz egyszerű, tekintve, hogy amire ráírják, annál is meg van engedve a kevertszálas összetevő mégha elenyésző mennyiségben is.

Próbáld ki az antisudorica oldatot kérdező. Nem biztos, hogy működni fog és az összetevőiben is van ártalmas anyag, de az izzadósok többségénél hónaljon bevált. Vizes, sérült bőrön ne használd, mert úgy nagyon kellemetlen mellékhatása a viszketés.

2023. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az antisudorica az az ágyúval verébre effektus! Nagyon durva izzadásgátló, tele alumíniummal, szétszedi a bőrt is és fémek halmozódnak fel a szervezetedben.
2023. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Hidd el, senki nem jókedvében használja azt a sz4rt.

2023. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!