Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltottak és az oltásellenesek,...

Oltottak és az oltásellenesek,miért hiszik azt szentül,hogy csak nekik lehet igazuk?

Figyelt kérdés

Én nem akarok az egészben állást foglalni,de...


Ha megkérdeznek egy embert aki be van oltva,hogy mit gondol az oltásellenesekről,"hát azok h#lyék" stb...


De ugyanez az oltáselleneseknél is,ha megkérdezik tőlük,hogy mit gondolnak azokról akik be vannak oltva,hát azok h#lyék stb...


És ez a két tábor,erről a témáról, képtelen egymással érdemben vitázni


Miért nincs egy középút,ahol mindkét réteg megtalálhatná a maga igazát?



#oltás #COVID #Oltás ellens
2023. máj. 18. 10:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
há me hülyék
2023. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%
Én azt gondolom, hogy sokan nem önszántukból vették fel az oltást, de akik nem vették fel, ők teljesen önként választották ezt, tehát akkor mégiscsak ők az okosabbak, mert nem hagyták magukat a gyógyszeripartól és a politikától befolyásolni... :)
2023. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus fekete-fehér magyar gondolkodás. Ezt minden téren így van. Ha te a Fideszt szereted, akkor egy mocskos Fidesz bérenc vagy, ha a Dk-t vagy más ellenzéki pártot, akkor meg egy sorosbérenc.

Foci: Újpest - Fradi

Gyerekvállaló - gyerekmentes

Keresztény - Ateista

Ès az emberek 80%-ban nincs semmi féle empátia a másik nézet iránt, semmi olyan, hogy talán annak a nézetnek is vannak elgondolkodtató dolgai. Nem amit ő gondol az az egy ès igaz járható út.

2023. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez más témákra is igaz. Pl kinti állat-benti állat, kertet csinálni-boltban venni zöldséget, vaj-margarin, húsevő-vegán stb

Minden témában ilyen szélsőségesek általában az emberek. Ez valami magyar sajátosság.

2023. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Mert eluralkodott az embereken a törzsi gondolkodás. Ez a közéleti kérdésekben is tökéletesen megmutatkozik, sőt valójában a politikai élet szereplői gerjesztik leginkább.
2023. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

3.# Abszolút egyetértek veled minden ugyanígy gondolom.


4# Különben szerintem ez pont nem egy magyar sajátosság.

Szoktam olvasni külföldi fórumokat ebben a témában,és máshol is ugyanez a megosztottság van a témában.

2023. máj. 18. 10:34
 7/37 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!


Most őszintén!


Nem lehet nagyon okos az, aki egy sebtiben kitalált és globálisan emberekre rákényszerített kísérleti szerrel saját magán kísérletezik, miközben senkinek fngja sincs a jövőbeli várható mellékhatásoktól és következményektől.


A régi oltásokba is bele lehetett halni, de azért a statisztikák és a tapasztalatok nem voltak ennyire elrettentőek, mint a cvid kapcsán napvilágra kerültek és még ki tudja, hogy mennyire mély a nyúl ürege.


Egy egészséges szkepticizmus és józan gondolkodás semmiképp nem árt meg az embernek. Míg ami laborcucc benned kering, az már visszafordíthatatlan következményekkel járhat és ez az, amit sokan nem képesek felfogni és megérteni.


Tehát a megértés hiányából fakad a megosztottság.


Én elfogadom, ha valaki az oltást választotta, de ne nézze le azt, aki nem szpta be a propagandát.

2023. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%
Mert mindenki abban hisz, amiről az a meggyőződése, hogy igaz.
2023. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

7# válaszoló


"Nem lehet nagyon okos az"...


Na pont erről beszélek, konkrétan az első mondatoddal lenézed azokat akik beoltották magukat.


Majd a végén azt írtad,hogy...


"Én elfogadom, ha valaki az oltást választotta, de ne nézze le azt, aki nem szpta be a propagandát"


Szóval te lenézheted azokat akik beoltották magukat,de a beoltottak ne nézzenek le téged.



Tökéletes leírtad azt,amit a kérdésben kifejtettem,nincs középút😅

2023. máj. 18. 10:56
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
9-es: nem foghat a macska egyszerre kint is bent is egeret...! :)
2023. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!