Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletlágyításnál kinek mi...

Székletlágyításnál kinek mi vált be? Krónikus végbélrepedéssel küzdök, és lágyítanom kell a székletemen.

Figyelt kérdés

A dr. reggel 0.5 dl hunyadi keserűvizet javasolt két kanál szilvalekvárral és fél liter vízzel, ezt holnap tudom elkezdeni.

A repedésre továbbá rectogesic és ialugen kenőcsöket használok 1 hete, de úgy érzem hogy a javuláshoz lágyabb kell legyen a székletem.



2023. máj. 19. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Aszalt szilva + előző este egy adag Dulcosoft megoldja a problémát
2023. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tej lisztes sós cukros élelmek kihagyása , sok facsart lé friss retek alma meggy citromlé levesek vagy befőttek kompótok .
2023. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:

Tepertő vörösborral este.


Korábban,amikor nem ettem 5 éven át húst,állati zsírt, szinte állandóan székrekedésem volt.


Az én szervezetemnek kevés a sok rost + folyadék,kell az állati zsír is.


Anno a proktológus nekem parafin olajat írt fel (ha jól emlékszem,de tuti nem ricinust)

2023. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!