Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszeudoefedrin + koffein....

Pszeudoefedrin + koffein. Próbáltátok?

Figyelt kérdés

Tegnap próbáltam először stimuláló hatás érdekében. Azt olvastam egy gyengébb Aderallnak minősülő hatást fogok érezni. 10 órát megállás nélkül végigtanultam. Iszonyat mód elkapott a motiváltság érzése, a koncentrációm csúcson járt. Nem untam meg a tanulást a 4 órában, ahogy általában lenni szokott. Élveztem a tanulást és rengeteget haladtam. Azt nem tudom hogy ez most csak placebó volt, vagy tényleg történt valami? Sokkal jobban éreztem magam. És úgy feküdtem le aludni, hogy ma újrapróbálom. Valakinek van tapasztalata ezzel a kombóval?

60mg pszeudoefedrint vettem be, és nagyjából három csésze erős fekete kávét ittam meg elosztva.



2023. máj. 20. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
A koffeinhez hozzászokik a szervezet. A bélgyulladás gondolom, hogy szerény ár egy négyesért. A motiváltságod biztosan placebó.
2023. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ritalint (Aderall, metilfenidát) szedő ADHD-s haverom próbálta már, amikor nem volt gyógyszere. Azt mondta, hogy értékelhető, jól hat, működik, közepes stimuláns. Én is próbáltam (120 mg pszeudoefedrin-hidroklorid), de jól nem lettem tőle, csak elkapott a pánik.
2023. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!