Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy túl sok...

Elképzelhető, hogy túl sok Hemorid kenőcsöt használtam?

Figyelt kérdés

Kijött az aranyerem, amit Detralexxel, Reparon kúppal és Hemorid krenőccsel kezelek. A Hemoridot kezdtem el használni leghamarabb (kb 12 napja) azóta már lényegében eltűnt az aranyér, semmi panaszom nincs.

Most vettem észre, hogy napi 3-4-szeri használat van ráírva, én pedig 5-6-szor is használtam (nem minden nap). Ma ott lent egy pici piros folt (illetve kipirpsodás), illetve rajta pici pirosas pettyek jelentek meg. Kicsit viszket is, azonban csak akkor, amikor bekentem ismét.

Nyilván, amikor észrevettem, abbahagytam a krém használatát, és már nem is viszket, csak érzékeny érintésre.

Ezt okozhatta a túlzott Hemorid használat?



2023. máj. 21. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
A kipirosodás nagyjából 1 cm-es lehet, a pettyek rajra pedig kisebbek, mint 1 mm.
2023. máj. 21. 16:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, anno én csak kentem, nem nézegettem.
2023. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez azért nem sokat segít:DD
2023. máj. 21. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a kenőcsöt, ha már elmúlt az aranyered. Ha nem szünnek meg a panaszok keresd fel az orvosodat.
2023. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, ez volt a baj...nem mertem abbahagyni, nehogy visszatérjen.
2023. máj. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!