Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érfestésre készül anyum...

Érfestésre készül anyum hallottam ezt is azt is.. és többen azt mondták meg lehet benne halni nem tudom hogyan működik mivel nem volt még benne részünk (érszűkület van) elviekben szerdán megyünk Remélem hamar kapok választ?!

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A zebrán átkelésbe os bele lehet halni.

Fontos vizsgálat, meg kell csinálni hogy lehessen tudni, pontosan mi a helyzet.

2023. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Hacsak nincs jod- vagy erzestelenito-allergiaja amire amugy is ra fognak kerdezni, a hanyingeren kivul semmi baja nem lesz tole.
2023. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy felléphet utána vesekarosodas ami után művesére van szükség a jódtartalmú kontraszt anyag miatt vagy esetleg agyiszövödmény ezeknek mennyi az esélye?
2023. máj. 23. 05:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne olvasd el ezeket a cikkeket. De tenyleg.


Minel tobbet olvasol, annal jobban belehergeled magadat es mivel erteni nem ertesz hozza, a vegen te leszel az a 'jofej' rokon aki orditozik az orvossal hogy nem engedi az erfestest mert megolik vele a beteget es o most azonnal elviszi mert itt gyilkosok vannak.

2023. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!