Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normàlis h minden orrfujásnál...

Normàlis h minden orrfujásnál vér jön az orromból?

Figyelt kérdés
Ez a probléma kb egy éve àll fenn, először csak időközönként, de mostmár minden napos hogy orrfujás után némi vér van a zsepin
2023. máj. 25. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Ez miért kérdés???
2023. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mérd meg a vérnyomásod
2023. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, ha normális lenne mindenkinek az jönne
2023. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Suliba mérték és azt mondtàk, hogy nagyon magas, elküldtek laborba, de nem mentem, ha magas vérnyomás miatt van az nagy probléma? Egyébként sokat kávézok
2023. máj. 25. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem szabad így sokat kávézni! Főleg hogy magas is a vérnyomásod, igen ez nagy probléma! Miért nem mentél laborba? Tönkre akarod tenni magad?
2023. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha elhízott vagy diéta, sport segíteni fog.


De egy dokinál kéne kivizsgaltasd alaposan. Háziorvos aztán kardiológus

2023. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha gyors halál akkor igen, ha lassú akkor nem:,D

Igazából félek a választól, hogy esetleg azt mondják, hogy műtét, lehet tényleg nem kéne kávéznom, de valami bajom van és ha nem iszok kávét akkor egésznap olyan vagyok mint egy zombi, csak aludnék, mindig fáradt vagyok, volt, hogy szüneteltettem a kávét és csak aludtam, ezt úgy kell elképzelni, hogy alszok éjjel 8 órát, felkelek magamtól hatkor, 10 órakor délig már megy is a pihi, utana ha felebredek delutan 4 kor megint bedőlök, aztan vegul este 8 kor mint egy halott, majd hajnal 3 kor felkelek es megint visszaalszok egy 5 perc utan, aztan ez kezdodik elorol, nem lehet csak idoszakos, 2 hetig ez tortent mindennap, ki tudja mennyi ideig lenne még ez, amúgy csak 18 vagyok

2023. máj. 25. 23:10
 8/11 A kérdező kommentje:

6os, 167 centi vagyok és 70 kilo, dietazok,

Sportoltam is de azon kivul hogy fajtak a vegtagjaim nem segitett semmiben

2023. máj. 25. 23:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát lassú és keserves út a végzet felé, úgyhogy inkább tényleg ne kerüld az orvoslátogatást, sem az egészséges életmódot. Kevesebb koffein, a vérnyomást pedig csökkenteni kell ha magas, mert súlyos szövődményei lesznek.
2023. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiatalon én is ilyen voltam, amikor növésben voltam.


Nem tudom hány éves vagy, de én kb 19 éves koromig nőttem, és állandóan aludtam amikor megengedhettem. Ugyanakkor a sok alvas sincs jó hatással a vernyomasra

2023. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!