Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden az anyajegyleszedetésről?

Minden az anyajegyleszedetésről?

Figyelt kérdés
elég sok (kb 10) anyajegyem van amit le szeretnék szedetni mert nagyon utálom őket, nem vagyok velük szép. rákerestem elég sok helyen és itt sokan azt írták hogy ingyenes de én bárhol rákeresek legalább 30000ft. ha valakinek már volt vagy tud olyan helyet ahol vagy ingyen vagy 10000 ft körüli áron leszedik és nem marad nagy nyoma az kérlek írja le a sebészet számát vagy hogy hol keressek rá, úgy hogy biztos megtaláljam? előre köszi mindenkinek

2023. máj. 28. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha esztétikai okból távolíttatod el, az fizetős, de ha rákos vagy gyanús vagy az lehet és necces, akkor ingyen van. Egyébként ennyit nem szedetnék le esztétikai okokból.
2023. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!