Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszázs alatt mit kell viselni?

Masszázs alatt mit kell viselni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Soha nem voltam még masszázson, hallottam már, hogy fehérneműben szokás menni. Azt nem tudom, hogy vigyek egy cserét is a krémek/olajak miatt? Törölköző, papucs, vagy köntös szokott kelleni? Köszönöm.
2023. máj. 31. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy szál tanga
2023. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem kell magaddal vinni, esetleg ha zavar hogy utána kissé ragacsos érzetű marad a bőröd, valami csere póló vagy olyan ami nem zavar, ha olyan lesz, mert teljesen letörölni nem tudtam magam sose ezek után az olajok meg kencék után
2023. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen masszázst kérsz. De alsónemű. Nem kell tangaban lenni , a masszőr csak kikapcsolja a melltartót. Letakar egy steril törölközővel és csak a problémás vagy a kért területen dolgozik.

Nem leszel utána nagyon olajos mert beszívódnak a jó minőségű olajok hamar.

Én járok is masszíroztatni és csinálom is. Sosem lett olajos a pólóm utána.

2023. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon szuper volt a masszázs, az olajok is beszívódtak hamar

2023. jún. 1. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!