Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üvegtesti homályról szeretnék...

Üvegtesti homályról szeretnék kérdezni? Akinek valamitől kevesebb lett illetve akar egy kicsit is halványodott esetleg javult azok tanácsát várom

Figyelt kérdés
Kicsi korom óra látom őket de most rengeteg van pontok fonalak ebből áll a látásom ezt lehetetlenseg megszokni Azt olvastam itt még gyógymód sincs rá ez a legszörnyűbb az egészben :Valaki esetleg hasonló helyzetben van?? Talán van valami amitől legalább egy kis javulás várható ?

2023. jún. 1. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Nekem rengeteg nincs és van, hogy hetekig vagy inkább hónapokig észre sem veszem. Nem lenne jobb egy szemészt megkérdezned?
2023. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen megyek szemészetre csak nem mostanra adtak időpontot
2023. jún. 1. 13:10
 3/3 Zo5 válasza:
100%

Nekem 3 éve jött elő a jobb szememben, egy orrtöréses baleset utàn. Szálak, pöttyök formájában, amik sötétek, tehàt nagyon láthatók és nagyon zavaróak voltak. Olvasni sem tudtam. A szemészek nem foglalkoztak vele.

De eldöntöttem hogy mindent megteszek hogy eltûnjenek.

Ami segített: Rutascorbin, én napi 6-9 szemet szedtem, plusz vettem 2400 mg os Bromelaint, amerikabol rendeltem,abbol napi 2x 3 szem egyszerre nagy pohàr vizzel,( ekkor vettem be a rutascorbint is) ehhez ocutein kapszula, Ocutein szemcseppp, sokat ittam (vizet), nem ittam alkoholt nem dohànyoztam, napi 1 órát sétàlok, sok zöldlevelû meg zöld nővényt ettem (borsó,spenót, mangold), meg sárgarépát párolva. Jelenleg annyira el vannak halványulva, hogy nem zavarnak màr. Nincs az az érzés hogy csak napszemüvegben bírok kint lenni,és észre se veszem màr őket,csak ha keresem. Fontos hogy csináld ezt kitartóan,és közben ne foglalkozz vele. Legyen máson a fókusz, én pl dolgoztam ugyanúgy, tudom borzasztó nehéz mert rettenetesen zavar, de muszàj. Én hàzat újítottam így sajàt kezûleg. Ha valami másra nagyon kell koncentràlni, akkor addig se a homàlyokra figyelsz. Kitartást!

2023. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!