Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Már pár hónapja...

Mitől lehet? Már pár hónapja az egyik oldalt megvan duzzadva az orrom,érződik is,és mikor hozzá érek olyan érzés mintha náthás lennék..mostanában sokat is van bedugulva az orrom is és van mikor nyilal is bele ha rágok is. 19/L

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 10. 13:26
 1/7 A kérdező kommentje:
És ez előtt egy hónappal csikolás érzésem volt folyamatosan pár napig az orromba
2023. jún. 10. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézesd meg orr-fül-gégésszel, lehet akár orrpolip is.
2023. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy orrdaganat
2023. jún. 10. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg mindenképp ! Nem biztos , hogy daganat. Lehet gyulladás , polip, sérülés miatt is.
2023. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És nem jön belőle váladék? Véres váladék ami mindig ujratemelődik?

Nézesd meg biztos ami biztos!

Nekem volt ilyen az egyik orrom bedugult nem tudtam rendesen kifújni. Váladék, véres váladék jött ki ami mindig újratermelődött. Meg 2 napig nagyon fájt az orrcsontom. Mikor elmentem fül-orr-gégészetre megnézték denem tudtak rá mit mondani csak allergiagyógyszert írtak fel. Én tudtam hogy ez nem allergia...hogy valami nincs rendben.De csak azt kaptam hogy szedjem a gyógyszert 1-2 hónapig...

Aztán kb. 2 hónap mulva tüdőembóljával korházba kerültem.Korház után az orromból ez elmúlt, ez attól volt hogy már akkor nem volt rendben valami az embólia miatt.

2023. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érzek benne egy duzzanatot is. És feszül is az arccsontom.
2023. aug. 12. 09:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyik oldal erzekenyebb meg be van dugulva tobbszor..
2023. aug. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!