Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi vágásom van méheltávolítá...

Manócska1 kérdése:

Hasi vágásom van méheltávolítás után mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés
még március 1.jén ki vették a méhemet. azóta összeforrt a 30cm-es vágásom de mostanába megint eléggé fájt. kenegettem bepanthennel de nem igazán használt. doki azt mondta,helyre jön magától csak idő kérdése. de mégis,mivel kenhetném? valami ami bevált?

2023. jún. 17. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, helyre jon magatol! 1-2 ev! Vigyazzni kell az emelessel! 30 cm! Brutal! Miomad volt? Van hegmassazs ! A draga kremek, szerintem semmit nem ernek! Egyeni hogyan gyogyul a vagas! Mutasd meg borgyogyasznak. A fajdalom nem jo! Menj vissza az orvoshoz! Fuggoleges? Bikinivonal?
2023. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vigyázok az emeléssel. igen,sajnos muszáj volt akkora vágást ejteni. bár,sokan mondták hogy akit császároznak annak nem vágnak ekkorát. hát nem tudom. bikini vonal. van itthon lóbalzsamunk,tegnap óta kenem úgy néz ki beválik
2023. jún. 18. 10:36
 3/5 A kérdező kommentje:
igen több kisebb miómám volt meg egy 4szer 5cm-es cisztám. úgy indult hogy csak azokat szedik ki de a műtét közbe kiderült hogy el van hegesedve a méhem így azt is ki kellett
2023. jún. 18. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A krem a borfelszint apolja, neked meg a kotoszovet at lett vagva. Az is jogos, hogy faj, ahogy gyogyul, de az is biztos, hogy erre nincs kulsoleg felviheto krem.
2023. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2023. jún. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!