Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szúr a szívem naponta...

ShemShemKing kérdése:

Miért szúr a szívem naponta akár többször is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek mitől lehet ez?

Kb. 3 hete naponta akár többször is beszúr a szívem, akár 3-4 alkalommal is. Ez 3 hete van, voltam EKG vizsgálaton, azt mondták minden tökéletes. Voltam háziorvosnál meghallgatta a tüdőmet azt mondta hogy minden rendben van. 22 éves vagyok. Sokat stresszelek, mellé pánikbeteg is vagyok. Sok helyen olvastam hogy a “görnyedéstől” is lehet, mivel 4 éve számítógépen dolgozok, programfejleszőként.

Ez a szúrás kb pár másodpercig tart, utána elmúlik. Más tünet nincs.

Volt akinek hasonlóban volt része?



2023. jún. 22. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Stressz, ennyi. Nekem is volt. Ha pánik, stressz van nekem már máshogy jön ki. Amúgy az nem a szíved, nekem azt mondta a doki, csak ott érzed. Stressz egyik hatása, meg kell nyugodni. Nekem is volt/van, én is voltam dokiknál, ugyanez a bajom, de semmi. Nekem van hogy órákig tart, örülj ha neked csak rövid ideig. Amúgy stresszkezelési módszereket kell alkalmazni, ki kell próbálni mi használ neked, nyugi teák is vannak. Sok sikert!
2023. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Kicsit megnyugtattál, remélem tényleg csak ennyi :)
2023. jún. 22. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
(első vagyok) Egy kardiológiát lehet megejtenék, az a 100%, de 99,9% semmi baj nincs. Én is elmentem kardiora, ekg-ra hogy közöljék amúgy semmi bajom, sőt konkrétan mondta a doki, hogy stressz, a háziorvos meg azt hogyha a szívem lenne azt tuti nem a szívnél érezném, hanem középen a mellkasomban, nem szúró fájdalom lenne valószínűleg, vagy a hátamban, de semmiképp nem rendesen bal oldalt.
2023. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzáteszek, 6 éve volt először ilyen panaszom, akkor rendes pánikoltam, sokáig is tartott stb, aztán utána másban jött ki a stressz, nagy ritkán szúr csak és nem is olyan sokáig mint az elején.
2023. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kardiologushoz kértem időpontot 28.-àn megyek, megnézetem mindenképpen, ott lesz EKG + szivröntgen + szívultrahang.

Tényleg az a baj hogy mostanában sokat stresszelek, csak kicsit zavar hogy mi lehet ez mert már 3 hete tart, remélem nem angina, vagy szívorham előjelei, attól félek :D Köszi a válaszod!

2023. jún. 22. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sokat stresszelek, mellé pánikbeteg is vagyok."


Itt a válaszod. Egy jóféle pánikroham simán okoz infarktus-szerű tüneteket, csak aztán az embert ráteszik az EKG-re és kiderül, hogy a szívvel minden oké, és inkább pszichológushoz kell menni.

2023. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!