Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lesz bajom ha a 35 fokos...

Nem lesz bajom ha a 35 fokos szobában edzettem,mozogtam egy órát és teljesen leizzadtam?

Figyelt kérdés
Már lezuhanyoztam viszont most meg nem tudok aludni és reggel fél ötkor kelnem kell.Tiszta víz voltam mozgás után nem volt jó ötlet ebben a hőségben mozogni?40/F

2023. jún. 23. 00:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul este 11-kor jutott eszembe hogy mozogni kéne mikor reggel fél ötkor kelek.Aludni se fogok sokat.
2023. jún. 23. 00:11
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Csak akkor jó ötlet ha bírod, de amúgy nem annyira jó ötlet a megerőltetés. Ha légszomjad van és szapora a pulzusod az mindenképpen komoly jel, ilyenkor minden esetben LE KELL ÁLLNI!
2023. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron hőség van, ez ilyen, de este 11kor nekiesni egy kemény edzésnek úgy, hogy csak pár órád van pihenni az nem a legtutibb. Edzés után nekem még legalább 2 óra kell mire nyugalmi állapotba kerülök. Legközelebb próbáld ki reggel. Ja, és sok folyadék.
2023. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Rajtad áll,hogy ez rossznak számít neked vagy sem.Habár annyira nem hinném,hogyha emiatt képes voltál egy kérdést kiírni ide.
2023. jún. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizet inni mindenképpen (nem sört) a folyadékveszteség és a rosszullét elkerülése végett.
2023. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!