Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiálló, elcsúszott nyaki...

Kiálló, elcsúszott nyaki csigolyákkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A nyaki csigolyám kiáll és el is van csúszva kettő és egy csigolyányi hézag is van az elcsúszott csigolyák alatt. Gyakran fáj a fejem, nemrégiben el volt zsibbadva a kisujjam napokig. Kényelmetlen érzés, ha hanyatt fekve, párnával a fejem alatt fekszem, akkor hamar elkezd kényelmetlen lenni, fáj a tarkóm és fejfájásom is lesz. Ez helyreállítható?

2023. jún. 24. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kellene jelentkezned egy Ortopéd orvoshoz vizsgàlatra! Az orvos tudni fogja mivel tud javitani az àllapotodon.
2023. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezer oka lehet. Első körben érdemes megpróbálni másik töltővel tölteni, ezzel kizárható a töltő hiba. Ha ez nem segít próbálj meg egy hard resetet csinálni: hangerő fel gombot megnyomni egyszer (csak egyszer röviden, tehát egyet kattan, nem hosszan) aztán hangerő le gomb röviden és utána a bekapcsoló gombot 10-15 másodpercig folyamatosan nyomva tartani vagy igazából addig amíg nem jelenik meg az Apple logó. Ha ez sem segít, akkor sajnos szerviz, ahol bevizsgálják.
2023. jún. 24. 00:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt értelemszerűen nem ide szántam :)
2023. jún. 24. 00:48
 4/7 A kérdező kommentje:
1: igen tudom, hogy muszáj orvoshoz mennem, csak reméltem, hogy lesz valaki a válaszolok között akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2023. jún. 24. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Házi orvos az első kör.
2023. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Nekem van bőven tapasztalatom, kb 5 éve küzdök hasonlóval, egy MR vizsgálattal indult minden de mára ott vagyok hogy lehet műtét lesz a vége, azt ajánlom ha nem segít 1 kb hónap alatt valami cselekedj rögtön!
2023. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ribizliii válasza:

Sziasztok! Nekem az elcsúszott Atlaszomat a csontkovács rakta helyre. Évekig szörnyű migrénem volt tőle, aztán elmentem a csontkovácshoz kimasszirozott és helyre rántotta

Persze ez csak orvosi vizsgálat után lehetséges!!

2023. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!