Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvágtam egy ideget az ujjamba...

Elvágtam egy ideget az ujjamban. Megfog gyógyulni magától?

Figyelt kérdés
Május 11 körül elvágtam a kisujjamat. A seb mély volt, fájdalmas. Azóta begyógyult, viszont még mindig zsibbad. Ha a heghez nyomom az ujjamat, akkor "tűszúrás" szerű fájdalmat érzek (enyhe, nem is igazán nevezném fájdalomnak). Az ujjam közepén található a heg bal oldalt belül. A hegtől az ujj végéig nem érzek semmit, enyhén zsibbad, ha valamihez hozzáér. Csak a bal oldali részen ilyen, jobb oldalon mindent érzek. A kérdésem a következő: Megfog gyógyulni magától, vagy menjek dokihoz? Sajnos a munkám miatt eddig nem tudtam vele elmenni a dokihoz és még két hétig nem fogok tudni...

2023. jún. 30. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress fel egy orvost, ez nem játék!

Májusban történt a baleset, pár óra múlva július lesz. Valószínűleg jó lenne, ha látná orvos! Ki tudja, hogy mit vágtál meg.

2023. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy mély vágás magától immunrendszer erősségétől függően 1-2 hét alatt meggyógyul úgy, hogy már nem fáj, nem vérzik. Szóval mindenképpen menj el orvoshoz. Nem lehet, hogy valami benne maradt a sebben és folyamatosan be van gyulladva?
2023. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat! A sebet mindig bekötöttem és tisztán tartottam. Két hét múlva beszélek az orvosommal.
2023. jún. 30. 19:03
 4/9 anonim ***** válasza:

3.

Akkor elég gyorsan intézkedsz...

2023. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kell még 2 hetet várni? Nem értem. Kell még neked az az ujj? Akarod valaha még mozgatni?
2023. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó ötlet! Tényleg bármikor rosszabbra fordulhat. Most keress fel egy orvost.
2023. júl. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem tudok orvoshoz menni a munkám miatt. Most nagyon fontos időszak van és nem tehetem meg, hogy egy napot is kihagyjak.
2023. júl. 2. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán amikor lebénul az ujjad és kezelésre kell járjál nem 1 nap lesz hanem egy fél év... De a te ujjad, te tudod. De nem hiszem, hogy létezik ilyen munkahely. Ha meg igen akkor az rabszolga tartás és sürgősen ott kell hagyni.
2023. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7.

O.Viktor, te vagy az? Mindenki más ki tud hagyni fél napot.

2023. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!