Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábgombám van mit csináljak?

Lábgombám van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval lábgombám van és nagyon viszket és kipróbáltam azt hogy ecetet összekeverek vízzel és vattával "beitatom" a lábujjak között és a talpam(remélem érthető) utána kicsit csillapodott a viszketés de most megint viszket(ez a módszer jó vagy felejtsem el?) Aztán próbáltam azt is amikor golyós izzadásgátlóval "kentem" be a lábfejem(érthető remélem), most ilyen kicsi hólyag lett az ecetes módszer után a kislábujjam között. Mit csináljak hogy valami beváljon hogy elmúljon a labgomba? Gyors válaszokat köszi!

2023. júl. 1. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Heteken át, napi szinten kezelni kell valamivel, hogy végleg el is múljon.
2023. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sem az ecetes áztatás, sem a golyós izzadásgátló nem fog segíteni. A gomba egy nagyon makacs dolog és alaposan, minél hamarabb el kell kapni. Nekem egyszer volt, pevaryl kenőccsel kezeltem (azt hiszem, recept nélkül is kapható), pár nap alatt elmúlt.


Arra is figyelj, hogy ha közösen használsz kádat vagy zuhanyfülkét valakivel, akkor ő kis nagyon könnyen elkaphatja, szóval papucsot használj és nagyon alaposan takaríts ki magad után.

2023. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* ő is
2023. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Exoderil, Gyògyszertàrban lehet kapni. Hatékony szer làbgomba ellen!
2023. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!