Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon elhagytam magam és...

Nagyon elhagytam magam és szeretnék rendbe jönni. Nagyon energiátlan vagyok. Mit tudnék tenni ? Kellene szednem valami vitamint vagy valami más?

Figyelt kérdés
Matcha port és zöldteát szoktam inni.
2023. júl. 1. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, mozogj rendszeresen, menj strandra, napozz, fürödj, akár egyedül is, olvass, hallgass zenét, ami megnyugtat.


Keress olyan tevékenységet, melyben el tudsz mélyülni, ami leköt.

Esetleg alkoss, vagy fúrj-faragj, csinálj nagytakarítást, változtasd meg apróságokkal a környezetedet, csupa vidám, napsugaras színekkel, kerülj mindent és mindenkit, aki nyomasztó, nézz derűs, szellemes filmeket, stb.


Súlyos traumák értek, depressziós voltam. Nekiálltam és restauráltam a régi bútoraimat, kifestettem, kimázoltam a lakást, új függönyöket varrtam,

virágokat ültettem a balkonra.


Hát, próbálkozz.

Az antidepresszánst felejtsd el. Az a gyógyszergyárak érdeke.

Rászoksz, és súlyos mellékhatásai lehetnek, akár olyan lehetsz,

mint a spenót, lebéníthat.


Ki tudod húzni magad a "saját hajadnál fogva"!

Fogj hozzá! MOST!

2023. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Embereld meg magad, más nincs.
2023. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nyers friss termések, spirulina NAC cink tabletta facsart citrom limonádé .
2023. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okokat kell tudni. Mit jelent az, hogy elhagytad magad? Alszol eleget? Milyen az élethelyzeted? Kivel élsz? Ugye nem képzeled, hogy mindenkire ráhúzható konfekciómegoldások vannak?
2023. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Egyreszrol ashwaganda, multivitamin, normalis kajalas.

Masreszrol mozgas, mozgas, mozgas. Nem kell elso nap rekordot futni, stb, elegseges ha elmesz setalni, akar kerekparozni, barmit.

Harmadreszt olyan emberekkel vedd korbe magad lehetoleg, akik pozitiv energiakkal vannak tele, ezekbol boven jut neked is.

Es ha szereted oket es van lehetoseged ra, allatok. Kutya macska diszno pok, barmi.

2023. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Es a legfontosabb: A holnap ma kezdodik! Igen is ma vedd fel a cipodet, fozz ertelmes kajat es menj el setalni, kb. amennyit birsz. Jol fog esni utana, es hamarosan mar a tested igenyelni fogja a mozgast, nem lesz kenyszeres.
2023. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!