Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reparon vagy esetleg más...

Reparon vagy esetleg más kenőcs segíthet ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott az aranyerem, ami körülbelül 10 éve minimum van, de sosem okozott problémát szóval nem igazán foglalkoztam vele. Az utóbbi hónapokban viszont elég durván megnőtt és fájdalom szerencsére még most sincs, de egyre nehezbb a wczés. Nem igazán akarom részletezni, de eléggé sötét lila az egész és ha 2 napot nem megyek wcre már vérzik.



2023. júl. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

próbáld ki


ha nem segít sajnos dokihoz kell menj előbb utóbb

2023. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Probalj meg egy kurat, kup+krem.


Nekem szules utan jott ki, brutal nagy volt,fajt, ulni alig tudtam miatta, en mar mutetre keszultem, csak gondoltam megvarom a 6 het gyermekagyat.

Aztan vegul teljesen visszahuzodott egy reparonos kura utan, azota se jott ki.

2023. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma reggel már egyszer használtam és még a mai nap folyamán egyszer tervezem. Esetleg még annyiban tudnátok segíteni, hogy ez kb mennyi idő és meddig lehet használni ezt a krémet?
2023. júl. 5. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hemorid segített, krém, plusz kúp, de akár kombinálható a reparonnal, plusz belső támogatásként detralex (vagy diozmin hesperidin, az első héten legalább napi 2-3 szem, aztán napi egy.) puha székletről gondoskodni kell, a rost mellett az egészséges zsiradékról is gondoskodni kell, különben a csak rosttól akár kemény is lehet. Viszont, ha tényleg nagy és fokozott a kényelmetlenség, akkor fordulj orvoshoz.
2023. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugy emlekszem, hogy 12 napos a kura. Napi egy kup+ 3-4x krem, valami ilyesmi.

De ott van a tajekoztatojaban.

2023. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4# Köszönöm a részletes válaszod! Az étrendemre figyelek jobban, viszont a kúpot lehet inkább kihagynám, mivel már az is rossz érzés, hogy a krém úgymond bent van. Még annyit kérdeznék, hogy ilyen otthoni kezelésektől teljesen elmúlik vagy legalább az a része, hogy a wczés nehéz? Valahol azt írjak csak viszketésre és fájdalomra hatnak, de nekem az nincs, vagy azt, hogy teljesen elmúlt minden aranyeres gondjuk.
2023. júl. 5. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb lesz, szinte teljesen összemegy. Ne hagyd ki a kúpot, egyáltalán nem borzasztó. Este kell feltenni, lefekvés előtt. És nem kell állandóan, csak egy-két hétig, amíg a javulás beáll, addig ki lehet bírni azért. A reparonnal kúp kevésbé kellemetlen, mint a hemorid. A detralexet se hagyd ki, mert megerősíti az érfalakat, később kevésbé fog visszatérni a probléma, ha csinálsz évi két-három kúrát. Ez nem gyógyszer, hanem vitamin, ami alapból jó az ereknek. Olcsóbb helyettesítő készítmények a diozmin-hesperidin, ugyanolyan jó.
2023. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Jelenleg még csak a Reparont használom, ma van az első hét, hogy elkezdtem. A tubus felét használtam el kb és kinézetileg is elég sokat javított rajta, de azon, hogy mennyivel könnyebb a wc használata le sem tudom írni!
2023. júl. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!