Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tüdőszűrés nincs fent az...

A tüdőszűrés nincs fent az EESZT-ben?

Figyelt kérdés
3 hete voltam egy kihelyezett szűrő vizsgálaton (a helyi suliban volt egy gép felállítva) Postai értesítést nem kértem, nincs rá szükségem, azt mondták ha baj van úgyis megtalálnak. Azt hittem, hogy az EESZT-ben legalább a szűrés időpontja fent lesz mert ha telefonon egyeztetek az orvosommal még az is fent szokott lenni. Vagy amikor elkészül a lelet akkor teszik csak fel a szűrés napját? (1700 Ft volt a vizsgálat díjja mert még nem vagyok 40 éves, remélem nem elkeverték valahol a postán...)
2023. júl. 10. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy neked kell visszamenni a leletért.
2023. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt ez az opció nem játszik mert csak kitelepültek 1 hétre. A mi községünkben nincs orvosi rendelő csak kb.50 km-re intézmény ahol végeznek szűrést. Nekem amúgy nem is a lelet kellene (bízok benne, hogy tényleg jelzik ha baj van). Csak arról egy doksi vagy valami, hogy részt vettem a szűrésen. Kifizetettem, de nincs sehol rögzítve, mintha ott sem lettem volna...
2023. júl. 19. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Amikor kifizettem számlát kell adniuk. Meg is szokták kérdezni, hogy a munkáltató állja-e, mert akkor az ő nevére állítják ki. Ha nem, akkor még a sajátodra, de számlat adniuk kell. Azon van egy cégnév, megnézed ki állította ki és keress elérhetőséget hozzájuk, S majd ott kérdezz rá.
2023. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!